TBJC685K025CWSB0024
MFR.Part #
TBJC685K025CWSB0024
JLCPCB Part #
C5796490
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 25V 2Ω 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors