TBJC475K035LBLB0045
MFR.Part #
TBJC475K035LBLB0045
JLCPCB Part #
C7062932
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 35V 4.7uF 600mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors