TBJC156K010CBSB0900
MFR.Part #
TBJC156K010CBSB0900
JLCPCB Part #
C7399299
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS