TBJC155K050CWSB0724
MFR.Part #
TBJC155K050CWSB0724
JLCPCB Part #
C7062879
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 50V 5Ω 750nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS