TBJC106K020JRLC0045
MFR.Part #
TBJC106K020JRLC0045
JLCPCB Part #
C7120698
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10uF 20V 500mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors