TBJC106K015CRLC0845
MFR.Part #
TBJC106K015CRLC0845
JLCPCB Part #
C6331508
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10uF 15V 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors