TBJB685M016CBSB0023
MFR.Part #
TBJB685M016CBSB0023
JLCPCB Part #
C5796332
Description
-55℃~+125℃ 1.09uA 16V 2.5Ω 6.8uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors