TBJB685K020CRLB0023
MFR.Part #
TBJB685K020CRLB0023
JLCPCB Part #
C6551943
Description
-55℃~+125℃ 1.36uA 2.5Ω 20V 6.8uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors