TBJB475K025LRSB0024
MFR.Part #
TBJB475K025LRSB0024
JLCPCB Part #
C5955538
Description
-55℃~+125℃ 1.18uA 1.5Ω 25V 4.7uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors