TBJB474K035CBLC0945
MFR.Part #
TBJB474K035CBLC0945
JLCPCB Part #
C6551906
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 165nA 35V 470nF ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS