TBJB335K025CBSB0824
MFR.Part #
TBJB335K025CBSB0824
JLCPCB Part #
C5980272
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω 825nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors