TBJB335K020CBSZ0900
MFR.Part #
TBJB335K020CBSZ0900
JLCPCB Part #
C7062723
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 4Ω 660nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS