TBJB226K020CRLC0823
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB226K020CRLC0823
JLCPCB Part #
C7120533
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 600mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors