TBJB156M016LRLZ0000
MFR.Part #
TBJB156M016LRLZ0000
JLCPCB Part #
C5955479
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 2.4uA 800mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors