TBJB106K010CRSC0024
MFR.Part #
TBJB106K010CRSC0024
JLCPCB Part #
C6551803
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 2.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors