TBJB105K025CBSB0800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB105K025CBSB0800
JLCPCB Part #
C6329291
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 250nA 25V 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors