TBJA106M010LRSC0H24
MFR.Part #
TBJA106M010LRSC0H24
JLCPCB Part #
C5794100
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 10uF 1uA ±20% 1206 Tantalum Capacitors