TBJA104K035CBSB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA104K035CBSB0024
JLCPCB Part #
C5955036
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 24Ω 35V 35nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors