TAZH685J035CRSZ0H00
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAZH685J035CRSZ0H00
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 35V 3uA 6.8uF ±5% - Tantalum Capacitors