TAWD685K035R0600
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAWD685K035R0600
JLCPCB Part #
C1961324
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 35V 6.8uF 600mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS