TAP476K016SRW
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAP476K016SRW
JLCPCB Part #
C5348499
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 16V 47uF ±10% Plugin Tantalum Capacitors ROHS