TAP226K035BRW
MFR.Part #
TAP226K035BRW
JLCPCB Part #
C5348464
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 22uF 35V ±10% Plugin Tantalum Capacitors ROHS