TAP155K025SRW
MFR.Part #
TAP155K025SRW
JLCPCB Part #
C5348444
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 8Ω ±10% Plugin Tantalum Capacitors ROHS