TAP107K010CCS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAP107K010CCS
JLCPCB Part #
C5348438
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 1Ω ±10% Plugin Tantalum Capacitors ROHS