TAP106K050CRW
MFR.Part #
TAP106K050CRW
JLCPCB Part #
C5348433
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 10uF 50V ±10% Plugin Tantalum Capacitors ROHS