TAJS225K016RNJ
MFR.Part #
TAJS225K016RNJ
JLCPCB Part #
C5975782
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 6Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS