TAJD226M025RNJV
MFR.Part #
TAJD226M025RNJV
JLCPCB Part #
C7395915
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 5.5uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS