TAJD157K016RNJV
MFR.Part #
TAJD157K016RNJV
JLCPCB Part #
C7356491
Description
-55℃~+125℃ 150uF 16V 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS