TAJC685K025SNJ
MFR.Part #
TAJC685K025SNJ
JLCPCB Part #
C6328981
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 25V 2Ω 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS