TAJB225K016RNJ
MFR.Part #
TAJB225K016RNJ
JLCPCB Part #
C1952885
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 5.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS