TAJB155K050RNJ
MFR.Part #
TAJB155K050RNJ
JLCPCB Part #
C1958629
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 5.4Ω 50V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS