TAJA335M016TNJ
MFR.Part #
TAJA335M016TNJ
JLCPCB Part #
C7357132
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 5Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS