TAJA334K050RNJ
MFR.Part #
TAJA334K050RNJ
JLCPCB Part #
C7062013
Description
-55℃~+125℃ 17Ω@100kHz 330nF 50V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS