TAJA104M035SNJ
MFR.Part #
TAJA104M035SNJ
JLCPCB Part #
C7357045
Description
-55℃~+125℃ 100nF 24Ω@100kHz 35V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS