TACR335K010ATA
MFR.Part #
TACR335K010ATA
JLCPCB Part #
C6328863
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 5Ω@100kHz ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS