TACL155M006RTA
MFR.Part #
TACL155M006RTA
JLCPCB Part #
C7357008
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 6.3V 7.5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS