TACA476K006XTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACA476K006XTA
JLCPCB Part #
C1985110
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 47uF 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS