SR325E684MAT
MFR.Part #
SR325E684MAT
JLCPCB Part #
C1639843
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 50V 680nF Z5U ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS