SR215A221FAA
MFR.Part #
SR215A221FAA
JLCPCB Part #
C1643351
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
220pF 5.08mm 50V C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS