SR205C334KAR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SR205C334KAR
JLCPCB Part #
C1641077
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 330nF 50V X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS