SR201C104KARAP2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SR201C104KARAP2
JLCPCB Part #
C597667
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 100nF 2.54mm X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS