SR155A391FAA
MFR.Part #
SR155A391FAA
JLCPCB Part #
C1644064
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 390pF 50V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS