SR122C331KAR
MFR.Part #
SR122C331KAR
JLCPCB Part #
C1636358
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 330pF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS