RPF1016681M035K
MFR.Part #
RPF1016681M035K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 17mm 22mΩ 35V 3A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 680uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS