RPF1014330M100K
MFR.Part #
RPF1014330M100K
Description
-55℃~+105℃ 1.4A@100kHz 100V 10mm 15mm 33uF 38mΩ 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS