RPF0608560M050K
MFR.Part #
RPF0608560M050K
Description
-55℃~+105℃ 1.9A@100kHz 2.5mm 38mΩ 5000hrs@105℃ 50V 56uF 6.3mm 9mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS