RPF0509391M006K
MFR.Part #
RPF0509391M006K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 22mΩ 2mm 3.6A@100kHz 390uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS