RPA0812122M002K
MFR.Part #
RPA0812122M002K
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 1200uF 13.5mm 2.5V 3.5mm 5.2A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS