RP60975R0100JNBK
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RP60975R0100JNBK
JLCPCB Part #
C1567371
Package
Plugin
Description
100Ω 250W ±150ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS