RHA1011180M080K
MFR.Part #
RHA1011180M080K
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 13mm 18uF 50mΩ 5mm 80V ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS